Overslaan en naar de inhoud gaan

Verkeershinder in onze gemeente

  • Nog tot en met 27/10/2019 worden ter hoogte van Waregemseweg 11 een rijstrook, parkeerplaatsen en het voetpad ingenomen voor werken. Er zijn tijdelijke verkeerslichten geplaatst.
     
  • Van 7/10/2019 tot 8/11/2019 geldt een verbod voor doorgaand verkeer in de St. Martinusstraat. Wegomleidingen zijn voorzien via Petegemplein, Kortrijkstraat, Beerstraat en via Lindestraat, Clemmenstraat, Eekhoutstraat en Beerstraat. Plaatselijk verkeer is toegelaten tussen het kruispunt met de Ommegangstraat en het kruispunt met de Beerstraat.
    Door onder andere de weersomstandigheden zullen de werken later van start gaan. Binnenkort meer info.

Een overzicht van de verkeersinfo voor onze gemeente kan je steeds terugvinden op de website via deze link.